F.A.Q.

Poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania. Jeżeli uważasz że czegoś brakuje skontaktuj się z nami a postaramy się umieścić odpowiedź.

Jak mogę się z wami skontaktować?

Najłatwiejszym sposobem jest wysłanie maila przez nasz formularz kontaktowy. Można również skorzystać z forum lub jeżeli pytanie dotyczy artykułu zapraszamy do pozostawienie komentarza. 

Co mogę znaleźć na stronie?

W naszym portalu udostępniamy szereg artykułów informacyjnych jak również testów i opinii, które łatwo znaleźć na głównej stronie lub korzystając z głównego menu. Zarejestrowane osoby mogą również korzystać z forum, na którym staramy się wspólnie z wami rozwiązywać nurtujące was pytania.

Jakie są zasady korzystania z forum?

Forum posiada swoje zasady zebrane w regulaminie. Głównym celem forum jest pomaganie sobie wzajemnie. Nie będziemy tolerować złego zachowania oraz spamowania.

Jakie testy zamieszczacie na stronie?

Głównie zamieszczamy testy sprzętu multimedialnego oraz projekcyjnego. Jeżeli jednak pojawi się potrzeba przetestowania czegoś czego jeszcze nie zamieściliśmy prosimy o kontakt z nami.

Co oznaczają oceny przy testach?

Ocena redakcji jest naszą oceną wystawianą przez ludzi testujących sprzęt natomiast ocena użytkowników jest średnią ocen wystawionych przez was przy pomocy gwiazdek umieszczonych przy artykułach. Każdy artykuł poza ocenami zawiera również plusy i minusy, w których wypisane są główne cechy danego sprzętu.

Jak dodać kolejne forum?

Fora tak jak forum „projektory multimedialne” mogą dodawać jedyni administratorzy. Jeżeli uważasz, że brakuje nam jakiegoś forum skontaktuj się z nami i powiedz co byś chciał zobaczy na forum.

Co mogę zamieszczać na forum?

Na forach można zamieszczać wątki związane z główną tematyką danego forum. Wątek odbiegający od głównego tematu forum będzie przeniesiony do adekwatnego forum lub jeżeli będzie zupełnie nie związany z tematyką strony lub zawierał treści spamowe może zostać usunięty.