Ekran elektryczny Profi Electric to zdecydowanie najlepszy wybór dla edukacji i biznesu pod względem doskonałego stosunku jakości produktu względem ceny.

Na szczególną uwagę zasługuje wybór modeli, który zaczyna się już od 153 cm szerokości tkaniny. Klient ma możliwość wyboru różnych formatów obrazu w zależności od zastosowania ekranu. Proponujemy format 4:3, format 1:1.

tabela parametrów ekranu elektrycznego Profi

Spójrzmy powyżej, tabelka przedstawia dostępne modele ekranu z serii 2×3 profi electric w oparciu o szerokość obszaru aktywnego materiału, przekątną obrazu oraz parametry dodatkowe takie jak czarne obramowanie.

Ponadto, u góry kolumny widoczna jest wartość: format, który dotyczy proporcji szerokości do wysokości obszaru użytkowego tkaniny.

Co więcej, ekrany są w bardzo dobrych cenach (najtańszy kosztuje ok 819 zł). 

Jaka jest obsługa ekranu?

Nowoczesny system sterowania przyciskiem klawiszowym to system, który dostaniemy na dzień dobry. Przełącznik należy zamontować na ścianie. Istnieje możliwość sterowania bezprzewodowego pilotem na fale radiowe, który jest częścią zestawu. Czy nie warto kupić ekranu profi?

pilot do ekranu elektrycznego profi

Jakie są parametry ekranu dla biznesu i edukacji Profi?

Obudowa jest wykonana ze stali malowanej na kolor biały. Przekrój kasety kwadratowy. Istnieje możliwość zamontowania ekranu w zabudowie sufitowej.

Dla wygody instalacji, w fabryce przygotowano specjalny system uchwytów, dzięki czemu ekran posiada elementy do montażu ściennego lub do montażu sufitowego.

wygląd kasety ekranu elektrycznego profi

Kolejna zaleta to wytrzymały silnik zapewniający płynną pracę rozwijania i zwijania tkaniny.

Dla osób ceniących sobie wygodę i jakość, materiał posiada biały przód (jest to powierzchnia użytkowa) oraz czarny nieprześwitujący tył.

Kolejno warto zwrócić uwagę na boczne czarne obramowanie tkaniny ekranu Profi jest jako opcja standardowa – nie trzeba za nią dopłacać. Czarne obramowanie posiada szerokość 3 cm z każdej strony materiału.

Na koniec dodam, że są gotowe zestawy z projektorem i ekranem Profi electric dedykowane do sal szkoleniowych i lekcyjnych.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *