Spójrz na parametry projektora Vivitek DU857. Jak widać w specyfikacji producenta, projektor posiada rozdzielczość wyższą niż Full HD 1920×1080, bo aż WUXGA 1920×1200. Lampa w urządzenia ma moc 310W i jest wersją tradycyjną (żywotność do 3000 h w trybie normalnie do 5000 h w trybie dynamic eco).

Jeden z ważniejszych parametrów na które zawsze patrzę przed zakupem projektora (szczególnie dla szkoły) to współczynnik odległości. Mam nadzieję, że też go nie pomijasz. Dzięki tej wartości możesz rozplanować jak daleko należy umieścić projektor, aby uzyskać jaki obraz. Vivitek DU857 posiada ten parametr na poziomie 1.39 – 2.09:1.

Kalkulator projekcyjny dla projektorów marki Vivitek znajdziesz na stronie producenta:

Kalkulator projekcyjny Vivitek

Producent proponuje w tym urządzeniu zoom ręczny, manualny 1,5 x oraz kalibrację efektu trapezu keystone 30 stopni w pionie jak i 30 stopni w poziomie. Nie jeden raz docenisz ten parametr. Kto chciałby oglądać film czy prezentację, która dół obrazu ma szerszy niż górę? Nikt, na pewno nikt.

Jakie złącza posiada projektor Vivitek DU857?

Zajrzyjmy na tył obudowy projektora – tam producent umieścił złącza / gniazda do których podepniesz źródło sygnału. Widzisz 2 złącza hdmi oraz 1 vga. Najbardziej popularne urządzenie, które podłączam do projektora to oczywiście laptop.

Następnie do laptopa mogę podłączyć inne sprzęty jak na przykład tablica interaktywna.

Zestawy z projektorem Vivitek DU857

Jakie rozwiązania znajdziesz w sklepach internetowych dla projektora Vivitek du857?

Pierwsza opcja to zakup samego projektora. Możesz go zakupić oddzielnie i resztę dobrać sam jak ekran projekcyjny lub stolik, kable.

Drugą opcja dla Ciebie to oferta ograniczona czasowo zależna od stanu magazynowego czyli zestaw Projektora Vivitek DU857 wraz z modułem wifi novoconnect B360. Spiesz się, zestawy znikają szybko, bo cena w zestawie modułem wifi jak i bez modułu jest taka sama! Wystarczy podłączyć NovoConnect do projektora, aby nawiązać z nim bezprzewodowe połączenie z komputera, tabletu, lub telefonu i zacząć prezentację.

Trzecia propozycja, chyba najlepsza dla mnie to zestaw z ekranem projekcyjnym. Mam tu opcję wyboru rozmiaru ekranu, aby mieć taki jaki potrzebuję do pomieszczenia. Wygodnie, prawda? Ekran jest rozwijany za pomocą pilota bezprzewodowego. Genialnie!

Przy kolejnych postach wspomnę więcej na temat gotowych zestawów.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *