PA503W to tani projektor dla edukacji i biznesu producenta ViewSonic.

Jasność lampy oscyluje na poziomie 3800 ANSI Lumenów przy rozdzielczości 1280×800 WXGA. Moc Lampy to 200W z żywotnością 5000h w trybie normalnym. Przy oszczędnym użytkowaniu żywotność lampy wyniesie do 15.000 godzin pracy.

Projektor PA503W w technologii DLP = żywe barwy

Ni mniej, ni więcej, projektor w technologii DLP gwarantuje żywe barwy, piękne kolory i jasny obraz. Jeśli zależy Ci, aby prezentacje były jasne i wyraźne, a kolory nasycone, to wybierz ten model. Lampa świeci mocą 3.8000 Ansi Lumenów co zapewni Twojej prezentacji wystarczająco mocne światło, pod kilkoma warunkami:

  • musisz zapewnić częściowe zaciemnienie sali (światło słoneczne jest najbardziej niekorzystne dla projektora)
  • postaraj się, aby ekran projekcyjny nie był większy niż 300 cm (jeśli będzie większy, zaciemnienie pomieszczenia musi być większe)

Każda prezentacja wymaga czasu i pracy, aby stała się perfekcyjna. Dokładnie tak samo jest z dobrym projektorem.

Urządzenie zaproponowane w artykule, który właśnie czytasz, to „półka średnia”. Projektor jest tani i spełnia swoje zadanie. Dobrze jest pomyśleć o pilocie do zmiany slajdów. W przeciwnym razie będziesz musiał każdorazowo podchodzić do laptopa, aby zmienić slajd – bez sensu, prawda?

Projektor PA503W posiada sporo złączy i gniazd.

Te, które będą dla Ciebie istotne to złącze HDMI i dwa złącza VGA. Pozostałe raczej się nie przydadzą. Jak zauważysz po uruchomieniu prezentacji lub filmu, projektor posiada głośnik wbudowany. Zapomnij o nim, bo ma moc jedynie 2W. Lepiej jest puścić dźwięk przez laptop lub zewnętrzne głośniki.

Co więcej warto wiedzieć o projektorze PA503W?

Jeśli jest dostępny na magazynie to znaczy, że jest w ofercie. Jeśli zniknie z magazynu to będzie jako EOL czyli wycofany z oferty. Wówczas możesz liczyć na to, że pojawi się jego następca o symbolu z numerem następnym do obecnego, coś jak pa504w, pa505w, itd.

Dla Twojej wygody, projektor występuje w gotowych zestawach z ekranem i stolikiem. Jeden z nich w kwocie do 4000 zł brutto zawiera:

  • Projektor ViewSonic PA503W
  • Ekran przenośny Avtek Tripod PRO rozmiar tkaniny 200cm
  • Pilot do prezentacji ze zmianą slajdów
  • Stolik prezentacyjny (na projektor i na laptop) Universal

Życzę Ci pięknego dnia i zawsze udanych zakupów!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *